Zapraszamy Państwa do głosowania na nasze Przedszkole ! 

SZANOWNI PAŃSTWO !

Miło nam ogłosić, że projekt pn. „Budowa przedszkola w Górze Ropczyckiej”, zgłoszony przez Gminę Sędziszów Małopolski do konkursu „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany” w kategorii DLA RODZINY, który jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, znalazł się w gronie 25 finalistów. Kapituła konkursu wybierze 5 zwycięzców – po jednym z każdej kategorii.

Swojego „Mistrza” wybierają też internauci, którzy mogą głosować na swoich faworytów od 3 do 23 września 2019 r. Codziennie internauta może oddać jeden głos na wybrany projekt.

Zapraszamy Państwa do głosowania na nasze Przedszkole !

 

Link do głosowania:

https://mistrzowskiezmiany.pl/nominacje/budowa-przedszkola-w-gorze-ropczyckiej/

  

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w głosowaniu internetowym.