OGŁOSZENIE !

Szanowni Rodzice!

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, do Świąt Wielkanocnych przedszkole będzie zamknięte dla dzieci.

W okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku zadania jednostek systemu oświaty są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Od środy, 25 marca 2020 roku,  pracujemy według miesięcznych planów pracy i obowiązującej podstawy programowej za pośrednictwem komunikatora iPrzedszkole. Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy, jest nietypowa dla nas wszystkich. Wspólnie musimy zmierzyć się z tym, co aktualnie się dzieje. Musimy zastosować optymalne środki ostrożności, abyśmy wszyscy zdrowi wrócili do normalnego życia.

Drodzy Rodzice – prosimy Was o pomoc. Wy jesteście teraz najbliżej swojego dziecka. Bądźcie też wsparciem dla swojej pociechy. Pamiętajcie, że zawsze możecie zwrócić się do nauczyciela z danym problemem. Zrobimy wszystko, by go rozwiązać.