Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy  Przedszkola pod Buczyną

Drodzy Rodzice,

 Nauczyciele, Pracownicy

 Przedszkola pod Buczyną

 

To bardzo trudny czas dla nas wszystkich… W obecnej sytuacji jest to całkiem normalne, że czujemy się przytłoczeni, zestresowani, niespokojni lub zdenerwowani. Targa nami wiele sprzecznych reakcji emocjonalnych. Duża część niepokoju wynika z niepewności, związanej z brakiem kontroli nad obecną sytuacją. Czujemy się bezradni wobec tego, co się dzieje. Pandemia koronawirusa przeorganizowała nasze życie zawodowe i prywatne.

Wielu z nas zostało w domach, aby zapewnić opiekę dzieciom… Są też tacy, którzy narażają swoje życie i zdrowie, abyśmy mogli czuć się w miarę bezpiecznie, byli najedzeni i zaopatrzeni w niezbędne do życia przedmioty/produkty… Nauczyciele zostali „wrzuceni na głęboką wodę”- mają nauczać sposobem, jakim nikt nigdy ich nie nauczył… BĄDŹMY WOBEC SIEBIE WYROZUMIALI… Wszyscy zdajemy teraz egzamin z pokory i bycia ludźmi…

Bardzo żałuję, że nie mogę być teraz z Wami fizycznie- wytłumaczyć, porozmawiać, uśmiechnąć się, zwyczajnie być… Jestem myślami, a jeśli ktoś z Państwa zechce porozmawiać, to jestem również pod telefonem.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, a dla Dzieci

przesyłam moc uścisków ♥

Życzę Wam dużo zdrowia i cierpliwości, a z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych: miłości (która jest ważniejsza od wszelkich dóbr), uśmiechów najbliższych (które pozwalają lżej oddychać) i szczęścia (które niejednokrotnie ocala nam życie)…

Do zobaczenia- Katarzyna Wołos, Wicedyrektor Zespołu Szkół w Górze Ropczyckiej